طراحی گرافیک، طراحی سایت و خدمات چاپ
ادوب بریج

ادوب بریج (Bridge) چیست و کاربرد آن در مدیریت تصاویر

بریج (Bridge) یک نرم افزار خلاق و قدرتمند محصول شرکت ادوبی و برای مدیریت عکس است که به شما امکان می‌دهد تمام اطلاعات تصویری خود را به سرعت و به راحتی هرچه تمام تر پیش نمایش، سازماندهی، ویرایش و انتشار کنید.

می‌توانید داده‌ای را ویرایش کنید و کلمات کلیدی، برچسب‌‌ها و رتبه بندی‌‌ها را به داده‌‌ها اضافه کنید. تصاویر خود را سازماندهی کنید و با استفاده از فیلترهای قدرتمند و ویژگی‌‌های جستجوی پیشرفته، اطلاعات مورد نظرخود را پیدا کنید. همچنین می‌توانید مستقیما از بریج با کتابخانه‌‌ها همکاری کنید و داده خود را در Adobe Stock منتشر کنید.

این نرم‌افزار اولین بار به صورت آزمایشی با عنوان Adobe Creative Suite v2 خلق شد که با آغاز فضای اشتراک ابری داده تبدیل به یک برنامه کاملاً مجزا از سری برنامه‌های Adobe CC شد.

بریج ۲۰۲۰ پرچمدار مرورگر رسانه Adobe است و به شما امکان می‌دهد پرونده‌‌های خود، از جمله بیشتر فایل‌‌های تصویری، برداری، صوتی و ویدئویی را راحت پیدا، سازماندهی، مرور و دسته بندی کنید. شما می‌توانید فایل‌ نرم افزارهای زیر و انواع دیگر پرونده‌‌ها و اسناد را مدیریت کنید، البته همه‌ی این‌‌ها بدون نیاز به پرداخت هزینه می‌باشد.

کاربرد ادوب بریج:

درحالی که بریج محتوای این فایل‌ها را ویرایش نمی‌کند اما به عنوان یک دروازه بصری برای تمام داده‌‌های خلاقانه شما عمل می‌کند و یک ابزار بسیار مفید برای مشاهده سریع و کار با پرونده‌‌های خلاقانه شما در قالب‌‌های مختلف ادوبی است.

همچنین می‌تواند داده‌‌های پرونده را مدیریت و تنظیم کند و مجموعه‌ای را ایجاد کند، واتر مارک به تصویر اضافه کند و عکس‌‌ها را با توجه به حجم و برچسب تقسیم بندی نماید و تصاویر را بصورت اسلاید به نمایش دراورد.

مهم نیست که شما یک نسخه آزمایشی رایگان یا اشتراک پولی این نرم افزار یا اصلا نرم افزار دیگری از گروه ادوبی را اجرا می‌کنید، Bridge CC به طور قانونی به کار خود ادامه خواهد داد و قادر خواهد بود حتی پس از پایان اشتراک شما، رسانه‌‌ها و دیگر پرونده‌‌های ادوبی را مدیریت و به نمایش درآورد. بنابراین اکنون این محصول حتی نیازی به اشتراک پولی ندارد و این اساساً بدان معنی است که بریج برای تمام برنامه‌‌های CC از جمله برنامه محبوب عکاسی Camera RAW قابل دسترسی است.

برای دانلود این نرم افزار از وبسایت رسمی ادوبی کلیک کنید.

ادوبی توصیه می‌کند که عکاسان برای مدیریت عکس‌‌های خود از نرم افزار پیشرفته لایت روم بجای ادوب بریج استفاده کنند. اما افرادی که می‌خواهند یک راه حل ساده داشته باشند، همچنین افرادی از جمله طراحانی که با بسیاری از برنامه‌‌ها و انواع فایل‌‌های مختلف کار می‌کنند، می‌توانند از نرم افزار بریج استفاده کنند. شما می‌توانید آن را بر روی بسیاری از رایانه‌‌ها که دوست دارید نصب و استفاده کنید همچنین دوستان و همکاران و مشتریان شما می‌توانند از آن استفاده کنند.

در ادامه با یک ویدئوی کوتاه یک دقیقه‌ای از معرفی ادوب بریج (به زبان انگلیسی) با ما همراه باشید.

 

منابع: Prode Sign Tools

adobe 

مهرگان متاعی

درباره مهرگان متاعی

کارشناس مهندسی کشاورزی، علاقه مند به ورزش، کوهنوردی و مطالعه

نمایش مقالات این نویسنده

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه