طراحی گرافیک، طراحی سایت و خدمات چاپ
بازاریابی چاپی

بازاریابی چاپی چگونه تجارت شما را ارتقا می‌دهد؟

استفاده روز افزون از منابع دیجیتال باعث شده مردم فکر کنند دیگر با روش‌های بازاریابی چاپی به جایی نمی‌زسند و دیگر این روش‌های منسوخ شده‌اند. تقریبا هر ساله شرکت‌ها به این فکر می‌کنند که چطور می‌توانند پیشرفت چشمگیری داشته باشند. شروع یک سال جدید زمان ایده آلی برای فکر کردن در مورد چگونگی جذب مشتری بیشتر و گسترش برندهای موجود است. یکی از مقرون به صرفه ترین و مؤثرترین راه‌ها برای پیشبرد این موضوع، از طریق مواد بازاریابی چاپی است. در حالی که بازاریابی آنلاین کار شما را راحت کرده‌اند، بازاریابی چاپی جایگاه خود را دارد و اغلب می‌تواند به شما در ارتباط موثرتر با مردم کمک کند. اما کدام یک از انواع آنها بهترین فشار را در بازار وارد می‌کند؟

 

مطالب مرتبط

واژه نامه چاپ و شرایط طراحی گرافیکی

چاپ پوستر یا بروشور؟ کدام انتخاب بهتری است؟

نکاتی برای به حداکثر رساندن تاثیر مواد تبلیغات چاپی

 

بروشورها

یکی از موارد مورد علاقه چند سال گذشته از نظر بازاریابی آفلاین، آگهی‌ها است. تبلیغات چاپی نه تنها ارزان قیمت هستند بلکه قابلیت چاپ آسان دارند و می‌توانند هر طرحی را که دوست دارید روی خود داشته باشند. این امر باعث می‌شود آنها برای نمایش چهره برند شما و کمک به مصرف کنندگان در کسب اطلاعات بیشتر درباره اخلاق شما ایده آل باشند. چاپ بروشور همچنین به شما کمک می‌کند ارتباط شخصی با افرادی را که مناسب می‌دانید برایتان میسر کند. از این رو احتمال همکاری آنها با شما بیشتر می‌شود.

 

پوسترها

چاپ پوستر یکی دیگر از ایده‌های عالی برای برنامه ریزی در هنگام انجام برنامه‌های بازاریابی برای سال ۲۰۲۰ است. پوسترها برای جلب توجه تعداد زیادی از مردم در مدت زمان نامحدودی عالی هستند. تا زمانی که مهلت استفاده از پوستر مشخص شما به پایان نرسیده باشد، تجارت شما به هرکسی که از کنار آن عبور کند بازاریابی می‌شود! مانند بروشورها، آنها برای چاپ و تکثیر قیمت مناسبی دارند و واقعاً می‌توانند به شما کمک کنند تا برند شما به مردم معرفی شود و نظر آنها را به خود جلب کند. اگر رنگ‌های مناسب، تسمه و خط و فونت‌هایی را برای استفاده انتخاب کنید، یک پوستر خوب می‌تواند به پیشرفت هرچه بیشتر تجارت شما کمک کند.

 

کارت ویزیت

وقتی صحبت از رونق تجارت شما در سال ۲۰۲۰ می‌شود، ممکن است به دنبال اعتصاب مشارکت یا ایجاد ارتباط با سایر شرکت‌ها باشید. این معمولاً شامل شبکه در رویدادهایی است که به صورت حضوری در آنها شرکت می‌کنید. برای به دست آوردن بیشترین استفاده از این موارد، داشتن کارت‌های ویزیت ضروری است. داشتن این کارتهای مفید بدان معنی است که شما همیشه می‌توانید جزئیات خود را به هر کسی که سؤال می‌کند بدون نیاز به قلم و کاغذ، منتقل کنید. این کار شما را حرفه‌ای تر نشان می‌دهد.

 

برای طراحی ابزارهای بازاریابی چاپی خود همین امروز با وینک دیزاین تماس بگیرید.

 

منبع: printuk

مژگان متاعی

درباره مژگان متاعی

دانشجوی رشته شیمی کاربردی، علاقمند به ورزش و کار با سیستم و اینترنت.

نمایش مقالات این نویسنده

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه