طراحی گرافیک، طراحی سایت و خدمات چاپ
برنامه‌های طراحی گرافیکی

برنامه‌های طراحی گرافیکی تماشایی برای سال ۲۰۲۰

برای اینکه از اهمیت برنامه‌های طراحی گرافیکی در این سال آگاه شوید باید بگوییم، این که شما یک مبتدی باشید که به دنبال ایجاد تأثیر با بازاریابی چاپی خود است یا یک شرکت با تجربه که به دنبال برندسازی مجدد در سال ۲۰۲۰ است‌، پیروی کردن از روند طراحی جدیدی که در سال ۲۰۲۰ ایجاد شده باعث می‌شود در حرفه خود یک پیشرو باشید.

در سال ۲۰۱۹ بیشتر از رنگ‌هایی مانند صورتی و خاکستری خنثی در روند طراحی و تایپوگرافی سه بعدی برای بسیاری از لوگوها استفاده می‌شد‌، بنابراین چگونه این روندها توسعه یافته و چه چیز دیگری برای امسال پیش بینی شده است؟ به ادامه مقاله بپردازید تا شما را با برنامه‌های طراحی گرافیکی جدیدی در سال ۲۰۲۰ آشنا کنیم:

 

مطالب مرتبط

واژه نامه چاپ و شرایط طراحی گرافیکی

نام تجاری خود را با استفاده از طراحی گرافیکی انتقال دهید

آنچه که یک طراح گرافیک می خواهد شما بدانید

 

۱- طرح‌های خود را احیا کنید

اگر شرکت شما از ۱۰ سال گذشته در زمینه تجارت بوده است‌، تبریک می‌گویم! با ورود به یک دهه جدید‌، بسیاری از مشاغل مواد بازاریابی مانند اعلامیه‌ها و بروشورهای خود را با طراحی احیا شده تولید می‌کنند و روند طراحی خود را از دهه ۲۰۰۰ احیا می‌کنند. به استفاده از لوگوهای پر تحرک و فونت‌های جسورانه فکر کنید.

 

۲- رنگ‌های آرام بخش

برای بروشورهای تجاری و کارت ویزیت‌، جواهرات و رنگهای خاکی در سال ۲۰۲۰ روند بسیار خوبی خواهند داشت. در سال ۲۰۱۹ بسیاری از افراد ذهن آگاهی و یوگا را وارد زندگی خود کردند‌، همچنین در سال ۲۰۲۰ شاهد روند طراحی الهام گرفته شده از این شیوه‌ها خواهیم بود. تن‌های خاکی و سلطنتی اغلب احساس آرامش و تمدد اعصاب را به وجود می‌آورند که بیشتر مشاغل سعی می‌کنند آنها را در برند تجاری خود بگنجانند.

 

۳- تایپوگرافی نوآوری شده

به منظور نوآوری در طراحی تایپوگرافی‌، بسیاری از طراحان به دنبال الهام گرفتن به گذشته هستند. اشکال هندسی‌، گل‌ها و مارپیچ‌ها تایپوگرافی را در سال ۲۰۲۰ تزئین می‌کنند زیرا مشاغل به دنبال استفاده از فونت‌هایی هستند که جسارت طرح‌های ۲۰۱۹ را به همراه داشته باشند و با پالایش جدیدی روبرو شوند. این روند تایپوگرافی برای بروشورها و پوسترها بسیار مؤثر است‌، زیرا طرحی را ایجاد می‌کند که هم مورد توجه باشد و هم به لحاظ زیبایی شناسی همه چیز تمام باشد. استفاده از این تایپوگرافی در چاپ بروشور خود نیز ایده خوبی است.

 

۴- پوشش تصویر و متن

پوشاندن تصویر و متن تکنیک جدیدی ذر دنیای طراحی گرافیکی نیست اما باز هم در سال ۲۰۲۰ کاملاً مدرن به نظر می رسد و در دستیابی به یک ظاهر مرموز و مینیمالیستی کمک می‌کند. این قسمت در اجرای مناسب برنامه‌های طراحی گرافیکی در این سال کمک شایانی می‌کند.

 

۵- کارتهای تبریک چند منظوره

ما واقعاً در دنیای دیجیتال زندگی می‌کنیم‌، و این کار را هم به خوبی انجام داده‌ایم، به همین دلیل در سال ۲۰۲۰ کارتهای تبریک به روشی بسیار محبوب‌تری برای برقراری ارتباط با مشتریان و شرکای تجاری تبدیل می‌شوند. شرکت‌های نوپا که می‌خواهند از دیگر همکاران متمایز شوند و شرکتهایی که مایل به حفظ مشتریان اصلی خود هستند از کارتهای تبریک با طراحی گرافیکی مناسب به طور منظم استفاده می‌کنند و آنها را متعلق به مناسبت‌های خاص نمی‌دانند.

 

برای پیشبرد سال ۲۰۲۰ آماده هستید؟

با معرفی این روندها قبل از رقبای خود‌، در رقابت‌های سال ۲۰۲۰ جلو بیافتید! هنوز مطمئن نیستید که چگونه سال آینده تجارت خود را به بازار عرضه کنید؟ برای کلیه نیازهای طراحی خود با وینک دیزاین تماس بگیرید.

 

منبع: printuk

مژگان متاعی

درباره مژگان متاعی

دانشجوی رشته شیمی کاربردی، علاقمند به ورزش و کار با سیستم و اینترنت.

نمایش مقالات این نویسنده

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه