طراحی گرافیک، طراحی سایت و خدمات چاپ
ترکیب فیلم‌های لایو اکشن با انیمیشن را کجا استفاده کنیم؟

ترکیب فیلم لایو اکشن با انیمیشن را کجا استفاده کنیم؟

شما هم راجع به دانستن شیوه‌های مختلف استفاده از چنین فیلم‌هایی که به آموزش موثر کاربران می‌کند‌، کنجکاو هستید؟ بیایید راه‌های استفاده از فیلم لایو اکشن که با انیمیشن ترکیب شده است مرور کنیم. پس به مطالعه این مقاله ادامه دهید:

مطالب مرتبط

۵ ایده عالی تبلیغات ویدیویی برای مشاغل کوچک

اطلاعاتی درمورد نرم افزار ساخت انیمیشن سه بعدی Aurora 3D

چه مواردی را‌‌ باید در نمونه کارهای طراحی گرافیکی خود بگنجانید

فیلم را در صفحه فرود قرار دهید

صفحه فرود وب سایت یکی از بهترین راه‌ها برای آموزش مخاطبان و به نمایش گذاشتن حرفه‌ای بودن شرکت شماست. داشتن یک فیلم لایو اکشن آموزنده و جذاب در وب سایت به شما کمک می‌کند محصول / خدمات را خلاصه کرده و توجه بازدید کننده را به خود جلب کنید.

هر زمان که ویدئو را در صفحه فرود اضافه می‌کنید‌، مطمئن شوید که آن را بالای متن توصیفی مرتب قرار داده اید‌، تا بازدید کنندگان وب سایت شما دیدن چنین فیلم موثر را از دست ندهند. همچنین‌، برای کنجکاو کردن بازدیدکنندگان‌، یک تصویر کوچک خوب برای کاور فیلم انتخاب کنید.

از این ویدیو در شبکه‌های اجتماعی استفاده کنید

برای آموزش بیشتر افراد با فیلم‌های انیمیشن همراه با فیلم‌های لایو اکشن می‌توانید آنها را در سیستم عامل‌های مختلف ارسانه‌های جتماعی مانند فیسبوک‌، اینستاگرام‌، لینکدین و غیره بارگذاری کنید. حدود ۳٫۵ میلیارد نفر وجود دارد که به طور فعال از رسانه‌های اجتماعی استفاده می‌کنند. بنابراین‌، اگر می‌خواهید افراد بیشتری را به یک باره جذب و آموزش دهید‌، می‌توانید بارگذاری آن را در کانال‌های اجتماعی شروع کنید.

از ویدیو در وبلاگ‌ها استفاده کنید

همچنین می‌توانید از ویدئوها در وبلاگ‌های خود برای آموزش افراد و رتبه بندی وب سایت خود در جستجوی برتر Google استفاده کنید. داشتن چنین ویدئوهای جذاب در میانه کشور‌، نوعی طراوت را برای خوانندگان ایجاد می‌کند‌، که نه تنها به آنها کمک می‌کند اطلاعات عمیقی کسب کنند بلکه باعث کاهش نرخ پرش می‌شوند.هر زمان که ویدیویی را در وبلاگ اضافه می‌کنید‌، مطمئن شوید که محتوای ویدیو و متن وبلاگ با یکدیگر مرتبط هستند. این باعث افزایش بازدید شما می‌شود و به مردم کمک می‌کند تا مفهوم را راحت تر درک کنند.

ویدیو را در ایمیل‌ها بگنجانید

طبق آمار‌، ۵۳٪ ایمیل‌های دارای فیلم ۵۳٪ بیشتر از دیگران باز می‌شوند. این نه تنها علاقه خوانندگان را ایجاد می‌کند بلکه آنها را به تصمیم گیری آگاهانه برمی انگیزد. بنابراین‌، می‌توانید از چنین فیلم‌های آموزشی‌، الهام بخش و جذابی برای رسیدن به اهداف تجاری استفاده کنید

سخن پایانی

امیدوارم‌، اطلاعات به اشتراک گذاشته شده در بالا به شما در درک چگونگی استفاده از ترکیب انیمیشن با فیلم لایو اکشن برای آموزش مردم و دستیابی به اهداف تجاری استفاده کرد. اکنون وقت آن است که یک قدم جلو بروید و تصمیم بگیرید.

پس منتظر چه هستید؟ آستین‌های خود را بالا بزنید و برای ایجاد چنین فیلم‌هایی که اهداف تجاری شما را ساده می‌کند و راه موفقیت را تشخیص می‌دهد آماده شوید. باز هم‌، اگر فکر دیگری دارید‌، آن را در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

منبع: wowmakers

مژگان متاعی

درباره مژگان متاعی

دانشجوی رشته شیمی کاربردی، علاقمند به ورزش و کار با سیستم و اینترنت.

نمایش مقالات این نویسنده

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه