طراحی گرافیک، طراحی سایت و خدمات چاپ
آهنگ زنگ

شش مورد از بهترین سازندگان آهنگ زنگ آنلاین برای موبایل

بسیاری از افراد آهنگ زنگ ایجاد شده توسط دیگران را جستجو و استفاده می‌کنند، اما برخی ترجیح می‌دهند آهنگ‌های زنگ دلخواه خود را بسازند. طی یک دهه اخیر، تلفن‌های هوشمند به یک بخش بسیار مهم زندگی ما تبدیل شده‌‌‌‌اند و مانند هر چیز دیگری که در اختیار ماست، می‌خواهیم تقریباً همه چیز آن را مطابق میلمان تنظیم کنیم. این شامل آهنگ‌های زنگ نیز می‌شود. صداهایی که منعکس کننده ترجیحات ما هستند و به ما کمک می‌کنند متوجه تماس‌ها شویم. اگر شما نیز جز افرادی هستید که ترجیحمی دهید آهنک زنگ مخصوص خود را داشته باشید، پس احتمالاً علاقه دارید چند وب سایت خوب را بشناسید که به شما امکان می‌دهند زنگ‌های شخصی خود را بصورت آنلاین و بدون نیاز به نصب هیچ نوع نرم افزاری روی رایانه یا دستگاه خود ایجاد کنید. ما در اینجا لیستی از بهترین وب سایت‌های ساخت آنلاین زنگ را آورده‌ایم:

توجه: وب سایت‌هایی که ما توصیه می‌کنیم، به شما کمک می‌کنند زنگ‌های دلخواه خود را برای تلفن‌های آندروید و آیفون خود ایجاد کنید. متأسفانه، از سال ۲۰۱۲، گوگل‌‌‌‌ تقریباً به هر وب سایت سازنده آهنگ‌های زنگ یوتیوب نامه‌هایی برای توقف اینکار ارسال کرده است بنابراین آنها مجبور شدند پشتیبانی از بارگیری و تبدیل فیلم‌های یوتیوب به آهنگ‌های زنگ را متوقف کنند.

 

۱- Melofania.club

Melofania.club یکی از بهترین و آسانترین وب سایت‌ها برای ایجاد آهنگ‌های زنگ آنلاین است. شما آهنگ‌های زنگ را از پرونده‌هایی که از رایانه یا دستگاه خود بارگذاری می‌کنید ایجاد می‌کنید. همچنین این تنها وب سایت موجود در لیست ماست که می‌توانید با یک سازنده آهنگ زنگ یوتیوب تماس بگیرید و یا ابزارهای ساخت آهنگ زنگ یوتیوب را در اختیار داشته باشید.

با این حال، اگرچه به طور رسمی از یوتیوب پشتیبانی می‌کند، ما نتوانستیم از این ویژگی استفاده کنیم زیرا همیشه با خطا مواجه می‌شود. پس از انتخاب منبع خود، می‌توانید به بخشی از آهنگ یا کلیپی را که می‌خواهید به آهنگ زنگ تبدیل کنید، جلوه‌هایی اضافه کنید، و سپس آهنگ زنگ را در تلفن هوشمند خود بارگیری کنید.

۲- RingtoneMaker.com

RingtoneMaker.com‌‌‌‌ یک وب سایت سازنده آهنگ‌های زنگ سنتی است، به این معنی که به شما امکان نمی‌دهد صدا را مستقیماً از فیلم‌های یوتیوب یا سایر سیستم وب سایت‌های آنلاین مشابه استخراج کنید. با این حال، اگر قصد ایجاد زنگی را از پرونده‌‌‌ای داخل رایانه یا دستگاه خود دارید بسیار خوب این کار را انجام می‌دهد. این وب سایت به شما امکان می‌دهد پرونده آپلود شده را مطابق میل خود برش دهید، اما به شما اجازه نمی‌دهد تا هیچ گونه جلوه‌‌‌ای به آن اضافه کنید.

۳- Mp3Cut.net

Mp3Cut.net‌‌‌‌ دقیقاً به عنوان وب سایت سازنده آهنگ‌های زنگ شناخته نمی‌شود، اما وبسایت Audio Cutter دقیقاً همین کار را انجام می‌دهد. این امکان را به شما می‌دهد تا آهنگ را از یک فایل صوتی یا تصویری بارگذاری می‌کنید، یا از یک فایل ذخیره شده در Google Drive یا Dropbox استفاده کنید. متأسفانه نمی‌توانید فیلم‌های یوتیوب را آپلود کنید. پس از انتخاب منبع آهنگ زنگ خود، می‌توانید پرونده را مطابق میل خود برش دهید، همچنین می‌توانید در صورت تمایل جلوه‌هایی به آن اضافه کنید.

۴-‌‌‌‌ Ringer.org

Ringer.org‌‌‌‌ یکی دیگر از وب سایت‌های ساخت زنگ آنلاین است که دقیقاً مانند ringtonemaker.com به نظر می‌رسد و کار می‌کند ( وب سایت شماره دو در لیست ما). متأسفانه، به شما امکان نمی‌دهد از فیلم‌های YouTube به عنوان منبع استفاده کنید، همچنین به شما امکان نمی‌دهد جلوه‌های صوتی را روی آهنگ زنگ ایجاد شده اعمال کنید. با این وجود، استفاده از آن بسیار ساده و قابل اعتماد است، بنابراین اگر می‌خواهید یک ابزار ساده برای ایجاد آهنگ‌های زنگ با استفاده از فایل‌های صوتی خود داشته باشید استفاده از این وب سایت راه خوبی است.

۵- BearAudioTool.com

BearAudioTool.com‌‌‌‌ یک ابزار ساخت آهنگ زنگ است، که می‌توانید برای ایجاد آهنگ زنگ دلخواه خود استفاده کنید. می‌توانید از فایلی که از رایانه خود بارگذاری می‌کنید استفاده کنید، یا می‌توانید فایل‌های صوتی را مستقیماً از آدرس‌های اینترنتی (آدرس وب) وارد کنید، اما متأسفانه از یوتیوب پشتیبانی نمی‌کند. پس از انتخاب یا بارگذاری منبع صوتی، BearAudio ابزارهای زیادی را در اختیار شما قرار می‌دهد که می‌توانید از آنها برای برش، اصلاح و افزودن جلوه‌ها استفاده کنید و آهنگ زنگ خود را همانطور که دوست دارید اصلاح کنید.

۶-‌‌‌‌ Ringtone-Converter.com‌‌‌‌

Ringtone-Converter.com‌‌‌‌ به شما امکان می‌دهد آهنگ‌های زنگ دلخواه خود را از بارگذاری فایل‌های صوتی خود و همچنین از فایلهای صوتی Dropbox یا سرویس ذخیره Google Drive‌‌‌‌ خود ایجاد کنید. متأسفانه، شما نمی‌توانید از یوتیوب به عنوان منبعی برای آهنگ‌های زنگ خود استفاده کنید و نمی‌توانید جلوه‌های صوتی به آن اضافه کنید.

اینها بهترین وب سایتهایی هستند که برای ایجاد زنگ‌های سفارشی بصورت آنلاین و بدون نیاز به نصب هیچ نوع نرم افزاری روی رایانه خود، میتوانید استفاده کنید.

 

منبع: Digital Citizen

مهرگان متاعی

درباره مهرگان متاعی

کارشناس مهندسی کشاورزی، علاقه مند به ورزش، کوهنوردی و مطالعه

نمایش مقالات این نویسنده

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه