طراحی گرافیک، طراحی سایت و خدمات چاپ
نحوه ایجاد وبسایت با استفاده از Bluehost و وردپرس [2020]

نحوه ایجاد وبسایت با استفاده از Bluehost و وردپرس [۲۰۲۰]

برای ساخت وبسایت خود آماده‌اید؟ اگر ۲۰ دقیقه وقت دارید، با من همراه باشید و خواهید دید که چگونه با استفاده از Bluehost و وردپرس وب سایت خود را گام به گام بسازید. (بدون نباز به مهارت وب)

 

امروزه اینترنت به بخشی از زندگی روزمره همه ما تبدیل شده است. پس اینکه چرا می‌توان به سادگی یک وب سایت کامل را طراحی کرد کاملا منطقی می‌باشد. با توجه به این نکته، وردپرس سیستم اصلی مدیریت محتوایی است که برای ایجاد سایت شما استفاده می‌شود.

 

در خارج از وردپرس، افراد به عنوان یک راهکار برای فعال نگه داشتن سایت خود به یک ارائه دهنده هاستینگ وب مراجعه می‌کنند. به طور کلی، یک شرکت میزبانی وب عنصر اساسی در پشت یک وب سایت است، زیرا این باعث می‌شود سایت به فعالیت خود ادامه دهد.

 

با در نظر گرفتن این موضوع، ما در مورد نحوه ایجاد وبسایت با استفاده از Bluehost و WordPress بحث خواهیم کرد. با توجه به اینکه این دو سیستم عامل برای ایجاد سایت به شدت مورد استفاده قرار می‌گیرند، بیایید نگاهی به نحوه ساخت وب سایت در Bluehost بیندازیم.

 

مطالب مرتبط

قبل از طراحی وبسایت با وردپرس از این اشتباهات خودداری کنید

چرا وردپرس اولین انتخاب صاحبان وب است؟

انتقال به میزبانی VPS : بخش اول چرا VPS

 

Bluehost وب سایت ساز

برای کسانی که نمی‌دانند باید بگوییم، Bluehost یک شرکت میزبانی وب است که برای کمک به عملکرد یک سایت استفاده می‌شود. اصولاً سرویس هاستینگ وب کلیه اطلاعات وبسایت شما را ذخیره و نگهداری می‌کند.

 

جدا از ذخیره اطلاعات از سایت شما، در درجه اول برای خرید URL از آن استفاده می‌شود. URL چیزی است که افراد برای ورود به سایت شما تایپ می‌کنند.

به عنوان مثال، آدرس اینترنتی آدیداس adidas.com است. به طور کلی، شما می‌خواهید URL خریداری شده نشان دهنده آنچه شما ارائه می‌دهید باشد.

 

اگر وبلاگی درباره بیس بال دارید، باید URL شما چیزی در مورد بیس بال مانند baseballblogger.com یا چیزی در قلمرو مشابه را نشان دهد.

با این حال، توجه به این نکته که بسیاری از URL‌هایی که امیدوارید از آنها استفاده کنید قبلاً گرفته شده اند حائز اهمیت است.

 

بنابراین، تهیه چند URL برای انتخاب یک روش ضروری است. با این وجود، Bluehost یک URL را به عنوان مرحله ای برای روند WordPress to Bluehost ارائه می‌دهد.

بسیاری از مردم تعجب می‌کنند که چگونه می‌توان یک وب سایت در Bluehost ایجاد کرد، اما بسیار ساده تر از آن است که اکثر مردم تصور می‌کنند. بیایید نگاهی به دلیل آن بیاندازیم.

 

هاستینگ وردپرس

وردپرس مهمترین سیستم مدیریت محتوا است که کاملاً دارای منبع آزاد است، به این معنی که رایگان است.

 

از آنجا که کاملا رایگان است، بسیاری از کاربران برای طراحی وب خود به آن مراجعه می‌کنند. با این حال، لازم است توجه داشته باشید که وردپرس فقط به دلیل رایگان بودن مورد استفاده قرار نمی‌گیرد.

 

با توجه به اینکه تعداد بیشماری از سیستم عامل‌های رایگان طراحی وب وجود دارد، قابل توجه است که وردپرس در طول این سالها بزرگ شده است. با موضوع چگونگی ایجاد وب سایت با استفاده از Bluehost و وردپرس، این به یک فرایند ساده تبدیل شده است.

 

در اکثر موارد، وردپرس به دلیل توانایی کار با روش‌های مختلف، به زیبایی عمل می‌کند. وردپرس همان چیزی است که افراد برای کنترل مشخصات سایت خود مانند وبلاگ‌ها، صفحات و موارد دیگر از آن استفاده می‌کنند.

 

اکنون که ما در مورد مشخصات WordPress و Bluehost بحث کردیم، بیایید به چگونگی ایجاد یک وب سایت وردپرس با Bluehost بپردازیم.

برای شروع کار حتماً از این نکات ساده استفاده کنید، در پایان کار سایتی عالی خواهید داشت!

 

بیایید راهنمایی را شروع کنیم!

 

میزبان ارائه دهنده را انتخاب کنید

اول و مهمترین، شما باید یک ارائه دهنده میزبانی را انتخاب کنید. از آنجا که این یک راهنما در مورد Bluehost است، چند گزینه برای انتخاب در Bluehost وجود دارد. همه اینها در بسته بندی قیمت‌ها دارای مزایا و معایب مختلفی هستند.

 

جدا از انتخاب بسته ای که متناسب با بودجه‌تان باشد، حتماً بسته‌ای را انتخاب کنید که هر آنچه برای سایت شما لازم است را داشته باشد.

 

با توجه به اینکه هاستینگ وب مسئولیت گسترده ای در قبال وب سایت شما دارد، می‌خواهید مطمئن شوید گزینه ای را انتخاب می‌کنید که فضای ذخیره سازی کافی داشته باشد.

 

با این وجود، حتماً از هر گزینه استفاده کرده و بهترین گزینه را برای خود پیدا کنید. به غیر از فضای ذخیره سازی، به یاد داشته باشید که چه تعداد سایت ایجاد می‌کنید. پس از فرصتی که در ذهن دارید، یک حساب کاربری ایجاد کنید و ثبت نام کنید.

راه اندازی میزبان

پس از انتخاب بسته میزبانی، می‌خواهید میزبانی خود را تنظیم کنید. یک نکته مثبت در مورد Bluehost سادگی آن در نصب وردپرس است. با توجه به اینکه این دو عملاً دست به دست هم می‌دهند، منطقی است که چرا Bluehost روند کار را بسیار آسان می‌کند.

 

همانطور که قبلاً در مورد آن بحث کردیم با خریدن یک URL شروع کنید و مراحل را آغاز کنید. شما باید گزینه نصب وردپرس را بر روی سایت خود مشاهده کنید که باید از آن بخواهید روی آن کلیک کنید.

 

پس از کلیک، باید بطور خودکار نصب وردپرس بر روی سایت شما آغاز شود. برای اطمینان از نصب وردپرس، از آنجا وب سایت خود را دوباره بررسی کنید.

 

URL وب سایت خود را تایپ کنید و ببینید آیا ظاهر اصلی وردپرس دارد یا خیر. اگر چنین شد، می‌توانید شروع به ساختن کنید. در غیر این صورت، به دنبال مشکلات مختلفی باشید که ممکن است اشتباه پیش رفته باشند.

 

شروع به ساختن کنید

در این مرحله، شما می‌خواهید به / wp-admin سایت خود وارد شوید. برای کسانی که نمی‌دانند، / wp-admin همان چیزی است که شما برای ویرایش عملکرد وردپرس وبسایت خود استفاده می‌کنید. در نظر گرفتن وردپرس همان چیزی است که شما برای ویرایش کامل سایت خود استفاده خواهید کرد، شما می‌خواهید هر روز از این ورود استفاده کنید.

 

وقتی حساب وردپرس خود را ایجاد کردید و آن را به URL خود متصل کردید، نام کاربری و رمز عبوری که برای آن ایجاد کرده اید همان مواردی هستند که برای ورود به سیستم استفاده می‌کنید. با این وجود، وارد آن شوید و مشخصات سایت خود را مشاهده کنید.

 

پس از ورود به سیستم، به بررسی موضوعات رایگان و برتر سایت خود بپردازید. یکی را پیدا کنید که متناسب با جایگاه شما باشد و آن را نصب کنید. پس از نصب، باید توانایی ویرایش و دستکاری کامل وب سایت خود را داشته باشید.

 

افزودن محتوا

پس از انتخاب یک موضوع، اکنون قسمت سرگرم کننده سایت شما ارائه می‌شود. با عملکردهای مختلف موجود در داشبورد وردپرس خود آشنا شوید. مثالهای خوبی برای شروع شامل وبلاگ‌ها و صفحات است.

 

وبلاگ‌ها همان مواردی هستند که هر روز برای ارسال اطلاعات جدید استفاده خواهید کرد. همچنین، بررسی کانالهای آموزشی وردپرس را در نظر بگیرید. بهرحال، با محتوای وبسایت خود آشنا شوید؛ حالا کاملا می‌دانید که چگونه با Bluehost یک وب سایت وردپرس بسازید.

 

منبع: createwpsite

مژگان متاعی

درباره مژگان متاعی

دانشجوی رشته شیمی کاربردی، علاقمند به ورزش و کار با سیستم و اینترنت.

نمایش مقالات این نویسنده

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه

راه اندازی کسب و کار