طراحی گرافیک، طراحی سایت و خدمات چاپ
سربرگ‌ها

نکاتی برای طراحی حرفه‌ای سربرگ‌ها

وجود سربرگ‌ها به دلایل زیادی در تجارت‌های مختلف لارم است. اگرچه ظهور فناوری باعث کاهش تعداد نامه‌های چاپی ارسال شده می‌شود‌، اما در بسیاری از مواقع ضروری است که یک تجارت بتواند اطلاعاتی روی کاغذ داشته باشد. نسخه‌های چاپی محکم فوق العاده مهم هستند و داشتن اسناد به صورت چاپی‌، چه برای استفاده داخلی و چه برای ارسال به اشخاص ثالث‌، همیشه حرفه‌ای به نظر می‌رسد. در این مواقع‌، استفاده از یک سری نماد و علائم برای سربرگ خود می‌تواند کار شما را حرفه‌ای تر نیز جلوه دهد.و باعث شود شرکت شما در این امر بی نظیر باشد. چاپ نامه می‌تواند بخش بسیار مؤثری از لوازم التحریر شرکت شما باشد.

 

اما با توجه به اینکه افراد زیادی روی ایمیل تمرکز کرده‌اند، ایجاد نامه‌ای که اهمیت آن سند و احترامی که برای گیرنده خود دارید را نشان می‌دهد‌، می‌تواند دشوار باشد. ادامه این مقاله را بخوانید تا با شیوه درست انجام این کار آشنا شوید.

 

مطالب مرتبط

چگونه در سه مرحله سربرگ‌ها را طراحی کنیم

برندینگ و اهمیت لوازم التحریر در تجارت

بازاریابی چاپی چگونه تجارت شما را ارتقا می‌دهد؟

 

۱- لوگوی شرکت خود را با آن ترکیب کنید

اگرچه ممکن است امر واضحی به نظر برسد‌، اما آرم شرکت همیشه مکانی برای شروع کار شما است. در ساده‌ترین حالت ممکن اینکه لوگوی خود را در گوشه سمت چپ نامه خود پیوست کنید اهمیت آن و هر چیزی را که چاپ می‌کنید بالا می‌برد. با این حال‌، شما می‌توانید کارهای دیگری بیش از فقط استفاده از لوگوی خود انجام دهید – بسیاری از شرکت‌ها تصمیم می‌گیرند که اطلاعات تماس مهم را نیز در همان فضا درج کنند‌، به مشتریان خود اجازه می‌دهد تا هنگام دریافت نامه با شما ارتباط برقرار کنند.

 

۲- کادر‌ها را در نظر بگیرید

فناوری چاپ از زمانی که اولین بار در جریان اصلی کسب و کارها مورد استفاده قرار گرفت به سرعت تکامل یافته است‌، و امروزه چاپ تمام رنگی را با هزینه بسیار کمی می‌تواند حاصل کرد. این بدان معناست که می‌توانید برای نامه‌های خود حاشیه یا کادری بسازید که به نظر حرفه ای و درجه یک می‌رسد‌، به خصوص وقتی که به صورت حرفه ای چاپ شود. از رنگ‌های موجود در لوگوی خود استفاده کنید تا با برند شرکت شما مطابقت داشته باشد. کادرها همچنین راهی عالی برای اضافه کردن رنگ به روشی محدود و ظریف و بدون منحرف کردن خواننده از اطلاعات موجود در صفحه هستند.

 

۳- الگوهای هندسی روند خود را دارند!

سربرگ‌ها فقط در بالای صفحه قرار نمی‌گیرند! درج الگوهای هندسی در هدر و پاورقی صفحه به دلیل افزایش سرعت توجه چشم بسیار محبوب هستند. با استفاده از الهام گرفتن از طراحی گرافیک‌، هرگز نمی‌توانید در دنبال کردن روند مناسب کسب و کار اشتباه کنید!

 

وینک دیزاین می‌تواند به تمام نیازهای طراحی شما کمک کند. برای سفارش طراحی هرگونه مواد چاپی برای تبلیغ تجارت خود همین امروز با ما تماس بگیرید.

 

منبع: printuk

مژگان متاعی

درباره مژگان متاعی

دانشجوی رشته شیمی کاربردی، علاقمند به ورزش و کار با سیستم و اینترنت.

نمایش مقالات این نویسنده

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه