طراحی گرافیک، طراحی سایت و خدمات چاپ
نکاتی برای موفقیت در مشاغل خانگی

نکاتی برای موفقیت در مشاغل خانگی

موفقیت در مشاغل مستقر در خانه مستلزم سازماندهی، خدمات با کیفیت بالا به مشتری و ارتقا موموثر است. مشاغل خانگی انعطاف پذیری بیشتری نسبت به یک شغل سنتی ارائه می‌دهد، اما با این وجود برای افزایش سود به تعهد هم نیاز دارد. مشاغل خانگی معمولاً به تلاش بیشتری نیاز دارند زیرا موفقیت یا عدم موفقیت فقط به شما به عنوان مالک و تصمیم گیرنده اصلی بستگی دارد.

به راحتی در خانه یک تجارت موفق بسازید.

مطالب مرتبط

۳ دلیل خوب برای اینکه باید به دورکاری روی آورید

بعد از کرونا اقتصاد با چه سرعتی می‌تواند تنظیم شود؟

توییتر به کارمندان خود اجازه می‌دهد تا به طور دائم در خانه کار کنند

 

مسائل حقوقی

اطمینان حاصل کنید که مشاغل خانگی شما با قوانین کشوری و منطقه‌ای مطابقت دارد. تخلفات منجر به جریمه‌های سنگین یا مجازات‌هایی برای تجارت شما می‌شود. تعهدات و رویه‌های مالیاتی خود را نیز درک کنید. برای کمک به آماده سازی مالیاتی خود با یک حسابدار مشورت کنید. یک رویکرد فعال در زمینه مسائل حقوقی مشاغل مستقر در خانه شما از بروز مشکلات در آینده جلوگیری می‌کند.

 

فضای اختصاصی

بخشی از خانه خود را به عنوان یک منطقه تجاری تعیین کنید. کار در یک فضای اختصاصی ممکن است بهره وری و حرفه ای بودن شما را افزایش دهد. اگر مشاغل خانگی شما شامل فروش برخی کالاهاست، آن را به صورت سازمان یافته در یک مکان خاص ذخیره کنید. اگر مشتری‌ها از خانه شما بازدید می‌کنند، یک اتاق جلسات ایجاد کنید. اتاق جلسه را به روشی حرفه ای و دعوت کننده تزئین کنید.

 

سازمان

حفظ یک محیط کار سازمان یافته و سیستم ثبت سوابق، موفقیت یک مشاغل مستقر در خانه را افزایش می‌دهد. فضای فیزیکی را به شکلی تنظیم کنید که برای شما مناسب باشد. موجودی کالا را در قفسه‌های تعیین شده ذخیره کنید. برای نگهداری مدارک از کمدهای پرونده استفاده کنید. مبلمان را به گونه ای مرتب کنید که باعث افزایش بهره وری شود.

 

برای سازماندهی شغل مستقر در خانه خود از برنامه ریز، تقویم یا برنامه نرم افزاری استفاده کنید. یک بانک اطلاعاتی از مشتریان و اطلاعات تماس آنها داشته باشید. قرارها را به طور واضح در تقویم خود علامت گذاری کنید. کلیه رسیدها و اسناد مالیاتی را در پرونده آکاردئون یا ابزار سازمانی دیگر نگهداری کنید. بسیاری از محصولات سازمانی برای نگهداری سوابق و اسناد مهم تجاری مفید هستند. چندین روش را امتحان کنید تا روشی را که برای شما مناسب است پیدا کنید.

 

خدمات مشتری

به عنوان یک مشاغل کوچک و مستقر در خانه، ارائه خدمات با کیفیت بالا به مشتری ضروری است. اثبات خود به مشتریان خود ممکن است منجر به تکرار تجارت و مراجعه شود. برای افزایش فروش به مشتریان فعلی و تشویق به وفاداری مشتری، محصولات یا خدمات بیشتری را به خط خود اضافه کنید.

اکثر مردم دوست دارند در مورد تجربیات مثبتی که با یک شخص یا تجارت خاص دارند به دیگران بگویند. آنها همچنین ممکن است در مورد تجربیات بد به دیگران هشدار دهند. ارائه خدمات مناسب به مشتری به شما در ترغیب نظرات مثبت درباره مشاغل مستقر در خانه كمك می‌كند.

 

ترویج

مشاغل مستقر در خانه برای افزایش مشتری خود ترویج و تبلیغات دارد. تبلیغات دهان به دهان برای ترویج و شناساندن شغلتان به مردم روش مناسبی را فراهم می‌کند. مشتریان فعلی را تشویق کنید تا از طریق یک برنامه تشویقی شما را به دوستان و خانواده معرفی دهند.

هدیه یا نمونه محصول را تحت عنوان یک حراج کوچک یا جمع آوری کمک مالی جامعه ارائه دهید. در نمایشگاه‌های محلی یا رویدادهای خانوادگی شرکت کنید. برای صحبت با یک گروه جامعه یا انجمن صاحبان مشاغل داوطلب شوید. مشارکت در جمع نام شما را بین مردم به خوبی جا می‌اندازد و ممکن است مشتریان جدیدی را به همراه داشته باشد.

 

وب سایت یکی دیگر از ابزارهای تبلیغاتی مفید برای مشاغل خانگی است. بسیاری از افراد هنگام جستجوی مشاغل و خدمات به اینترنت روی می‌آورند. یک وب سایت خوش ساخت به مشتریانی دسترسی پیدا می‌کند که در غیر اینصورت ممکن است فروشگاه ارزان و بدون ویترین را برای کسب و کار خود از دست بدهید.

 

کسب و کار خود را متمرکز کنید

مخاطبان هدف مشاغل خانگی خود را ارزیابی کنید. نیازها و خواسته‌های آن را بسنجید. تعیین کنید که محصولات و خدمات شما به چه میزان نیازها و انتظارات مشتریان هدف شما را برآورده می‌کنند. روی چند محصول یا خدمات تمرکز کنید و آنها را بهتر از دیگران ارائه دهید. بازار محلی را ارزیابی کنید تا جایی پیدا کنید که به تجارت شما امکان گسترش دهد.

منبع: smallbusiness

مژگان متاعی

درباره مژگان متاعی

دانشجوی رشته شیمی کاربردی، علاقمند به ورزش و کار با سیستم و اینترنت.

نمایش مقالات این نویسنده

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه