طراحی گرافیک، طراحی سایت و خدمات چاپ
نکاتی را که باید قبل از ایجاد وب‌سایت سفارشی در نظر گرفت

نکاتی را که باید قبل از ایجاد وب‌سایت سفارشی در نظر گرفت

با پیشرفت روزافزون تکنولوژی و کشف راه‌های جدید در حوضه وب، ایجاد وب‌سایت سفارشی هر روز راحت‌تر می‌شود. پیش‌بینی‌ها نشان می‌دهد که تا سال ۲۰۲۳، ۲۷٫۷ میلیون توسعه‌دهنده وب‌سایت وجود خواهد داشت. در چنین شرایطی‌،  شما با یک سوال روبرو هستید که برای نیازهای توسعه وب‌سایت خود چه کسی را استخدام کنید. در ادامه مقاله نکاتی را در این رابطه گردآوری کرده و در اختیار شما گذاشته‌ایم.

 

مطالب مرتبط

ناوبری وب‌سایت باید در اولویت باشد: نکات طراحی وبسایت

چرا توسعه وب سفارشی مسیر درستی برای موفقیت است

۹ دلیل که باید به طراحی مجدد وبسایت خود بپردازید

 

عواملی که باید در نظر بگیرید عبارتند از:

وب‌سایت باید در واقع برای مخاطبان شما ساخته شده باشد.

اگر جستجو کنید، چندین توسعه‌دهنده مستقل را پیدا خواهید کرد که خدمات خود را با قیمت‌های بیش از انتظار، به شما ارائه می‌دهند. قبل از اجازه دادن به آن‌ها‌، اطمینان حاصل کنید که وب‌سایتی که آن‌ها می‌سازند در واقع برای مخاطبان شما ساخته شده است. تجربه و تحقیقات بازار برای ساخت وب‌سایتی مناسب برای مخاطبان خاص لازم است.

 

فقط به توسعه‌دهندگان خبره اعتماد کنید.

بهتر است ایجاد وب‌سایت سفارشی را تنها بر عهده متخصصان IT یا توسعه‌دهندگان داخلی خود نگذارید. وردپرس سفارشی وقتی توسط متخصصان انجام شود حداکثر بازدهی را دارد. پس یک شرکت توسعه‌دهنده وردپرس سفارشی با تجربه استخدام کنید.

 

اطمینان حاصل کنید که زمینه برای رشد وجود دارد

اطمینان حاصل کنید که شرکتی که استخدام کرده‌اید زمینه رشد و مقیاس‌پذیری را در وب‌سایت شما فراهم می‌کند. این اطمینان به شما می‌دهد که وب‌سایت شما با تجارت شما رشد می‌کند.

 

کنترل سفارشی‌سازی

فرقی نمی‌کند که چه طراحی وب‌سایت شما را می‌سازد‌، در هر صورت این شماید که باید کنترل شخصی‌سازی را داشته باشید. اطمینان حاصل کنید که وب‌سایت شما متناسب با نیازهای تجاری شما سفارشی شده است. و هر برنامه عملیاتی توسط شما تأیید می‌شود.

 

وینک‌ دیزاین

۷۳٪ از مارک‌ها برای طراحی و توسعه وب‌سایت سرمایه‌گذاری می‌کنند تا وب‌سایت خود را از باقی رقبا متمایز کند. اکنون تعجب‌آور نیست وقتی می‌دانیم سرمایه گذاری در UX (تجربه کاربری) ۱۰۰% بازگشت سرمایه به همراه دارد.

اگر نمی‌خواهید عقب بمانید‌، آژانس‌های معتبری مانند وینک دیزاین می‌توانند راه حل یک مرحله‌ای شما باشند.

وینک‌ دیزاین

توسعه‌دهندگان سفارشی وردپرس در winkd.ir می‌توانند به شما در ساخت یک وب‌سایت کاملاً پیش‌ساخته کمک کنند. این وب‌سایت متناسب با نیازهای تجاری شما بوده و به مشتریان خدمات ارزشند ارائه می‌دهد. و این فقط جنبه طراحی نیست. ما همچنین در زمینه سئو‌، سرعت بارگذاری صفحه‌، پاسخگویی به تلفن همراه و سایر جنبه‌های مرتبط به وب‌سایت شما کار خواهیم کرد.

با یک شرکت توسعه‌دهنده وردپرس سفارشی مانند وینک دیزاین که از شما و وب‌سایت شما پشتیبانی می‌کند‌، حضور بی‌نظیری در اینترنت برای تجارت خود ایجاد کنید.

منبع: designer-daily

حسین عبدالله نژاد

درباره حسین عبدالله نژاد

حسین عبدالله نژاد هستم متولد ایران و ساکن گلستان. کارشناس مهندسی شیمی از دانشگاه گلستان، داراری سابقه پژوهش علمی و علاقمند به تحقیق و ترجمه. دوستدار فوتبال، طبیعت، زبان انگلیسی و علاقمند به گل کاری.

نمایش مقالات این نویسنده

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه

راه اندازی کسب و کار