طراحی گرافیک، طراحی سایت و خدمات چاپ
کارت ویزیت دیجیتال

چرا باید از کارت ویزیت دیجیتال استفاده کرد؟

کارت ویزیت دیجیتال روشی مدرن برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات با مخاطب را فراهم می‌کند. پیشرفت تکنولوژی و گسترش روز افزون آن با سرعت هرچه بیشتر جایگزین روش های سنتی می شود. اگرچه کارت ویزیت‌های کاغذی عالی و بدون تردید همچنان درحال استفاده هستند، اما در عصر دیجیتال به سمتی می‌روند که کم کم توجیه خود را از دست می‌دهند. کارت ویزیت‌های کاغذی مدت مدیدی است که وجود دارند و هنوز هم افراد هنگام ملاقات این کارت‌های کاغذی کوچک را برای معرفی خود و کسب و کارشان ارائه می‌کنند.

گذشته از اینکه کارت‌های ویزیت چاپی راهی مناسب برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات تماس شما هستند، چه کار دیگری انجام می‌دهند؟ آیا اطلاعات تماس شخص را ذخیره می‌کنند؟ آیا می‌توانید روی آنها یک فیلم قرار دهید؟ آیا توانایی زمان بندی شدن دارند؟ متاسفانه، پاسخ منفی است.

در عصر دیجیتال، شما می‌خواهید کارتی داشته باشید که تعامل را تقویت کرده و به راحتی با سیستم‌های مورد علاقه شما ادغام شود. اگر موافق باشید، ما یک راه حل با عنوان کارت ویزیت دیجیتال داریم که برای شما مناسب است.

مزیت استفاده از کارت ویزیت دیجیتال چیست؟

چه می‌شود اگر شما برای اولین بار بتوانید اطلاعات نام تجاری خود را به صورت بصری نشان دهید؟ کارت‌های ویزیت دیجیتال یک رویکرد مدرن تر برای شبکه سازی ارائه می‌دهند و یک گزینه عالی برای انتخاب هستند.

با کمک آن‌ها می‌توانید به راحتی همه اطلاعات تماس و حساب‌های رسانه‌های اجتماعی خود را در داخل برنامه ذخیره کنید. همچنین می‌توانید کارت ویزیت دیجیتالی خود را از طریق متن (SMS)، ایمیل، QR Code، توییتر، پیام رسان فیس بوک، واتس آپ و لینکدین با افراد به اشتراک بگذارید.

مردم برای مشاهده کارت‌های دیجیتالی شما به برنامه خاصی نیاز ندارند. برای جلب توجه بیشتر می‌توانید محتوای ویدیویی جذاب مانند فیلم‌های نمایشی، فیلم‌های توضیح دهنده و یا فیلم‌های تبلیغاتی را در کارت خود بارگذاری یا ضبط کنید.

آیا نیاز دارید که رویداد یا جلسه‌‌ای را با افراد پیگیری کنید؟ این کار به سادگی انجام می‌شود. Outlook، تقویم گوگل یا تقویم iCloud خود را با کارت ویزیت خود همگام سازی و به راحتی هشدارهای یادآوری را برنامه ریزی کنید.

برای اضافه کردن یادداشت‌های شخصی از ابزار مدیریت یادداشت‌ها استفاده کنید تا به شما در یادآوری جزئیات‌ درباره افراد کمک کند. همچنین سیستم پیشرفته بومی سازی داخلی وجود دارد که باعث می‌شود کارت ویزیت دیجیتالی شما سریع و آسان به اشتراک گذاشته شود.

“اگر به دنبال یک روش خلاقانه برای ایجاد برداشت‌های ماندگار برای برند تجاری خود هستید، کارت‌های ویزیت دیجیتال بهترین راه حل برای شماست.”

تحقیقات نشان داده‌اند که ۸۸ درصد کارت ویزیت‌های کاغذی ارائه شده در کمتر از یک هفته استفاده می‌شوند و ۶۳ درصد مردم آنها را دور می‌اندازند زیرا اکنون به خدمات شما احتیاج ندارند. با این حال آنها به همه درختانی که در این روند نابود می‌شوند اشاره نمی‌کنند.

 

منبع: Switch It App

مهرگان متاعی

درباره مهرگان متاعی

کارشناس مهندسی کشاورزی، علاقه مند به ورزش، کوهنوردی و مطالعه

نمایش مقالات این نویسنده

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه