طراحی گرافیک، طراحی سایت و خدمات چاپ
کارت ویزیت

چرا کسب و کار شما هنوز به کارت ویزیت نیاز دارد؟

شاید برای نسل‌های جدید کارت ویزیت یک روش قدیمی و منسوخ شده باشد و جزء اولویت‌های آخر آن‌ها به شمار بیاید.

با این حال هنوز هم حمل کردن یک کارت ویزیت نیاز است زیرا یکی از ساده ترین و آسان‌ترین روش‌ها برای معرفی یک کسب و کار به دیگران، و نسبت به تبلیغات دیجیتال شخصی‌تر است.

بنابراین انتظار می‌رود که کارت‌های کسب و کار در آینده به هیچ وجه از بین نمی‌روند و هر کسب و کار بزرگی باید از آن استفاده نماید. با ما همراه باشید تا با سایر دلایل داشتن کارت ویزیت آشنا شوید.

کارت ویزیت شما را به یاد ماندنی می‌کند

هنگامی که در یک رویداد و یا جلسه با فردی ملاقات می‌کنید، تبادل کارت‌های ویزیت باعث می‌شود که یکدیگر را بهتر بشناسید و عملا به آنها راهی برای آشنایی بیشتر با شما و کسب و کارتان نشان می‌دهید. به این ترتیب فرد مورد نظر به راحتی می‌تواند شما را در شبکه‌های مختلف دنبال کند و یا با شما در تماس باشد.

کارت ویزیت باعث می‌شود حرفه‌ای تر نشان دهید

ارائه اطلاعات از خود و یا کسب و کارتان به وسیله کارت کسب و کار به افرادی که با آنها در ارتباط هستید حرفه‌ای تر است تا نوشتن همین اطلاعات روی یک برگه کاغذ که حتی ممکن است به راحتی در جیب فرد گم شود.

داشتن کارت ویزیت مناسب به مخاطب نشان می‌دهد که برای خود و کسب و کارتان ارزش قائلید و برای داشتن بهترین‌ها وقت می‌گذارید و هزینه می‌کنید.

به غیر از این مسائل، فرض کنید در یک رویداد تجاری حضور دارید و درحالی که همه رقیبان خود را توسط کار ویزیت به بقیه معرفی می‌کنند، شما با نوشتن برخی اطلاعات روی کاغذ این کار را انجام می‌دهید. و این کار به شدت شما را از رقبا عقب نگه می‌دارد.

کارت ویزیت، راهی مناسب برای نمایش برند شخصی

فرقی نمی‌کند صاحب کسب و کار شخصی خود هستید و یا برای شرکت یا اداره‌ای کار می‌کنید. کارت ویزیت روشی برای نشان دادن سبک شخصیتی خود به دیگران است.

اگر به دنبال داشتن یک کارت ویزیت خاص هستید که شما را در ذهن مخاطبتان هک کند، در قدم اول باید به دنبال یک طرح مناسب برای خود باشید.

وینک دیزاین با داشتن مهارت کافی در زمینه طراحی گرافیک می‌تواند طرح مدنظر شما را به بهترین شکل پیاده سازی نماید. از طریق بخش سفارش طراحی می‌توانید به راحتی سفارش خود را ثبت نمایید.

قدم دوم برای داشتن یک کارت ویزیت مناسب، چاپ با کیفیت روی کاغذی مرغوب است که این خدمت را نیز وینک دیزاین برای شما فراهم ساخته تا از سردرگمی‌های شما برای پیدا کردن چاپخانه مناسب کاسته شود.

جهت انجام سفارش چاپ می‌توانید از بخش خدمات، وارد قسمت سفارش چاپ شده و سفارش خود را ثبت کنید.

راهی آسان و سریع برای تبادل اطلاعات با دیگران

امروزه دستگاه‌های دیجیتال و تلفن‌های هوشمند همه جا هستند اما متاسفانه اطلاعات کسب و کار شما را نمی‌توانند به سرعت مبادله کنند.

برخی از موبایل‌ها هم با یکدیگر قادر به ارتباط نیستند تا زمانی که نیاز به ارسال برخی اطلاعات به فرد دیگری از طریق موبایل را داشتید، به راحتی این کار را انجام دهید.

از طرفی هنوز هستند افرادی که از گوشی‌های هوشمند استفاده نمی‌کنند و اعتقادی به آنها ندارند. بنابراین داشتن کارت ویزیت باعث پیشه گرفتن شما از رقیبان می‌شود و می‌توانید این دسته از افراد را نیز تحت پوشش قرار دهید.

مصطفی مهدوی

درباره مصطفی مهدوی

نمایش مقالات این نویسنده

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه