طراحی گرافیک، طراحی سایت و خدمات چاپ
چیزهایی که با نداشتن وب از دست می‌دهید

چیزهایی که با نداشتن وب از دست می‌دهید

امروزه به سختی می‌توان کسب و کاری را یافت که وب سایتی برای خود نداشته باشد. با توجه به اینکه این روزها افراد زیادی به اینترنت دسترسی پیدا کرده اند تا آنچه را که می‌خواهند از طریق این دنیای آنلاین پیدا کنند‌، کسب و کارها اساساً اگر برای خود وب سایتی را طراحی نکند سود زیادی را از دست می‌دهند.

هر صاحب مشاغلی که ادعا می‌کند با محددیت بودجه روبرو است، باز هم هیچ بهانه‌ای برای اینکه نمی‌خواهد برای تهیه یک وب سایت بودجه‌ای اختصاص دهد، ندارد. به این دلیل که مشتریان بالقوه و سودهایی که می‌توانند از طریق یک وبسایت و حضور آنلاین ایجاد کنند که متعاقباً توسعه می‌یابد‌، در واقع ارزش هر ریال صرف شده را دارد. در نتیجه‌، بازده می‌تواند بیش از هر هزینه اولیه ای باشد که برای ساخت یک وبسایت پرداخت می‌کنید.

 

مطالب مرتبط با اهمیت داشتن وب سایت

اهمیت طراحی وبسایت مشتری محور

چگونگی طراحی وبسایت برای جذب ترافیک بیشتر

۹ دلیل که باید به طراحی مجدد وبسایت خود بپردازید

 

هر مشتری احتمالی که با آن روبرو می‌شوید می‌خواهد حضور آنلاین محصول/خدماتی را که ارائه می‌دهید مشاهده کند. در عصری که دیگر استوری‌ها تنها به Snapchat تعلق ندارند، بلکه به WhatsApp ،Facebook ،Messenger و Instagram نیز تعلق دارند، با نداشتن وب سایت چه چیزی را از دست می‌دهید؟

در زیر چیزهایی که کسب و کار شما بدون داشتن یک وب سایت طراحی شده حرفه ای از دست می‌دهد فهرست کرده‌ایم:

 

از طریق یک وب سایت اعتبار کسب کنید

اینکه در فضای آنلاین با یک وبسایت حرفه ای به یک سطح اعتماد خاصی دست پیدا کنید بسیار آسان است. مردم تمایل بیشتری به تجارت با افرادی دارند که آنها را می‌شناسند و به آنها اعتماد دارند و در صنعت خود به عنوان متخصص شناخته می‌شوند.

از آنجا که مردم به طور فزاینده ای در حال جستجوی خدمات و محصولات در اینترنت هستند. داشتن یک وب سایت می‌تواند به شما کمک کند تا نزد مشتری‌های آینده سطح اعتباری داشته باشید.

به همین ترتیب احتمال اینکه با وبسایت شما روبرو شوند وجود دارد. و هرچه بیشتر با سایت شما روبرو شوند‌، بیشتر از تجارت شما نسبت به رقبا استفاده خواهند کرد.

 

دسترسی

در حالی که ممکن است درب مغازه یا شرکت شما ساعت ۵ عصر بسته شود‌، یک وبسایت همیشه شبانه روز در دسترس است. به همین دلیل‌، افراد همیشه می‌توانند با مراجعه به وب سایت شما اطلاعات مربوط به کسب و کارتان را که به دنبال آن هستند دریافت کنند‌، نه اینکه منتظر بمانند که صبح روز بعد کسب و کار شما باز شود.

قرار دادن اطلاعات در وب سایت آسان است و در صورت تغییر هر چه سریع تر‌، به روزرسانی آنها بسیار آسان تر است.

اگر برا کسب و کار خود تخفیف یا اخبار ویژه و جالبی برای محصولات یا خدمات آن در نظر گرفته‌اید‌، افراد می‌توانند با مراجعه به وب سایت شما به سرعت از این قضیه مطلع شوند.

 

بازاریابی

ممکن است یک ایده تجاری خارق العاده داشته باشید‌، اما اگر آن را به درستی بازاریابی نکنید‌، هیچ کس در مورد آن چیزی نمی‌فهمد. اما روش‌های دیگر بازاریابی و تبلیغات نه تنها بسیار گران هستند‌، بلکه به اندازه داشتن وبسایت نیز موثر نیستند. به این فکر کنید که برای اجرای تبلیغ در مقاله یا پرداخت هزینه برای چند ثانیه تبلیغ تلویزیونی چقدر باید هزینه کنید؟ هزینه اینها علاوه بر اینکه سرسام آور هستند از توانایی یک کسب و کار کوچک تازه راه اندازی شده نیز خارج است.

در عوض‌، با داشتن یک وبسایت می‌توانید تجارت خود را به بازار عرضه کنید و حتی مخاطبان خود را هدف قرار دهید. با استفاده از استراتژی‌های خاص بازاریابی آنلاین‌، می‌توانید تعداد بازدید کنندگان وب سایت خود را افزایش دهید‌، در نتیجه تعداد زیادی از افرادی که از قبل نام شما را نشنیده اند‌، تجارت خود را بازاریابی می‌کنید.

 

سخن پایانی: چرا باید وب سایت داشته باشیم؟

داشتن یک وب سایت احتمال رشد تجارت شما را بهبود می‌بخشد اما همچنین اطمینان حاصل می‌کند که بینندگان را مجبور به تعامل و اقدام کرده باشد. طراحی و طرح وب سایت شما تأثیر بسزایی در انتخاب افراد دارد.

به کسب و کار خود لطف کنید و وب سایتی داشته باشید که به طور حرفه ای توسط متخصصان در حوزه طراحی وب طراحی و طراحی شده باشد!

 

منبع: uvdesigns

مژگان متاعی

درباره مژگان متاعی

دانشجوی رشته شیمی کاربردی، علاقمند به ورزش و کار با سیستم و اینترنت.

نمایش مقالات این نویسنده

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه

راه اندازی کسب و کار