طراحی گرافیک، طراحی سایت و خدمات چاپ
5 نکته‌ای که مردم درباره طراحان وب به شما نمی‌گویند

۵ نکته‌ای که مردم درباره طراحان وب به شما نمی‌گویند

طراحی به وجود آوردن تصویری از یک شیء یا شکلی بصری است. طراحان وب از ابزارها و نرم افزارهای مختلفی برای ساختن یک قطعه هنری کامل به شکل وب‌سایت استفاده می‌کنند. کار آن‌ها نه تنها خلاقانه است‌، بلکه بازدید‌کنندگان شما را متحیر می‌کند.

فرض کنید تجارت شما آماده راه‌اندازی است‌، همه چیز از کارت ویزیت گرفته تا بروشور آماده شده است. اکنون نگران وب‌سایت هستید. در این مرحله‌، شما به یک شرکت یا آژانس نیاز دارید که خدمات طراحی وب‌سایت را برای شما ارائه دهد.

ممکن است فکر کنید که خلاق هستید و مدارکی را در طراحی وب‌سایت کسب کرده‌اید. اما این تنها چیزی نیست که شما برای داشتن یک سایت عالی نیاز دارید که قادر به پول‌سازی باشد. موارد زیادی وجود دارد که یک طراح وب باید قبل از طراحی وب‌سایت بداند. به عنوان مثال‌، او باید از زبان‌های رایانه مانند ‌CSS  Java و HTML آگاه باشد.

 

ابتدا از خود بپرسید آیا به طراحان وب نیاز دارید؟

گاهی اوقات طراحان وب آنچنان که وانمود می‌کنند مورد نیاز نیستند. به عنوان مثال‌، شما فقط می‌خواهید تصاویر و گرافیک‌هایی را که قبلاً آماده کرده‌اید مرتب کنید. این کاری نیست که شما برای آن به یک طراح وب یا آژانس طراحی نیاز داشته باشید.

بهتر است این کار را خودتان انجام دهید و هزینه‌ای را که می تواند در سایر زمینه‌های مهم مورد استفاده قرار گیرد خرج نکنید. این یک توصیه فروتنانه است که اکثر مردم به شما نمی‌گویند زیرا می‌خواهند از شما درآمد کسب کنند.

 

محتوا و تصاویر را آماده کنید

آیا می‌خواهید کسب و کار خود را در وب‌سایت خود بدون تهیه محتوای آن ارائه دهید؟ این روشی نیست که شما بدنبال آن هستید. محتوای وب هر چیزی است که مشتری با تصاویر و گرافیک با کیفیت در سایت شما پیدا می‌کند. اگر فاقد محتوایی باشید که حقیقتاً داستان شما را مشخص می‌کند‌، چطور می‌خواهید به هدف خود در شناساندن کسب و کارتان دست یابید؟

اگرچه می‌توانید برنامه خود را در مورد محتوای وب و تصاویر با طراحان وب در میان بگذارید‌، اما این کار نباید به عهده آن‌ها باشد. آن‌ها فقط می‌توانند روی محتوای موجود بداهه‌پردازی کنند‌، شما خود مسئول تهیه طرح وب‌سایت مورد نظرتان خواهید بود.

 

یک پلتفورم انتخاب کنید

 

یک پلتفورم انتخاب کنید

طراحان وب همه جا هستند. تعداد زیادی آژانس و شرکت وجود دارد که خدمات طراحی وب را ارائه می‌دهند. از طرف دیگر‌، بسیاری از پلتفورم‌های مستقل به افراد کمک می‌کنند تا در بودجه از پیش تعیین شده کار خود را انجام دهند.

گرچه این پلتفورم‌ها با سرعت بالایی رشد کرده‌اند اما کار با کیفیت تضمین نشده است‌. شما فقط آنچه را که برای آن پرداخت می‌کنید دریافت خواهید کرد. بنابراین‌، آژانس‌های طراحی وب بسیار بهتر از فریلنسرهای بی‌تجربه هستند.

 

به دنبال نمونه کار طراحان وب باشید

به عنوان یک تاجر‌، سرمایه‌گذاری در هر شرکت یا شخصی بدون آشنایی با کارهای قبلی آن‌ها نامناسب خواهد بود. نمونه کارها نوعی رزومه دیجیتالی از طراحان وب است که موفقیت‌ها و تجربه کاری آن‌ها را نشان می‌دهد.

همچنین با تجربیات سایر مشتریان در آن آژانس خاص آشنا خواهید شد. این نمونه‌کارها ممکن است یک وب‌سایت‌، صفحه LinkedIn یا هر نوع پلتفرمی باشد که هنر و توانایی‌های آن‌ها را نشان می‌دهد.

منبع: designer-daily

حسین عبدالله نژاد

درباره حسین عبدالله نژاد

حسین عبدالله نژاد هستم متولد ایران و ساکن گلستان. کارشناس مهندسی شیمی از دانشگاه گلستان، داراری سابقه پژوهش علمی و علاقمند به تحقیق و ترجمه. دوستدار فوتبال، طبیعت، زبان انگلیسی و علاقمند به گل کاری.

نمایش مقالات این نویسنده

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه

راه اندازی کسب و کار