ساعت کاری 8:00-20:00

گیلان- لنگرود

01342574009

درباره وینک دیزاین بیشتر بدانید

وینک دیزاین یک وبسایت در زمینه طراحی است. هدف آن پوشش دادن همه خدمات طراحی است تا بتواند نیازهای مشتریان خود را برطرف سازد و گامی در جهت متمرکز سازی خدمات طراحی و چاپ در یک نقطه بردارد تا سردرگمی کاربران برای پیدا کردن سایت های مناسب برای هریک از این خدمات کمتر شود.

about-page-title

خدمات طراحی برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ

هدف وینک دیزاین تنها ارائه خدمات به مشتریان است و وسعت کسب و کار شما برای ما تفاوتی در ارائه خدمات ایجاد نمیکند. همانطور که همیشه میگوییم رضایت شما اعتبار ماست.

about-welcome-img

وینک دیزاین از تابستان سال 1397 با کادری جوان و با استعداد تحت مدیریت مصطفی مهدوی شروع به کار کرده است. مجموعه تحت عنوان وینک دیزاین (winkd) که به معنای طراحی لوکس است فعالیت میکند و نهایت تلاش خود را برای بهبود و ترقی گروه و همچنین بهبود خدمان به کار می‌گیرد

وینک دیزاین از همان ابتدا که شروع به فعالیت کرد اهدافی داشت که به مرور این اهداف گسترده تر شده اند و همه افراد تیم برای رسیدم به این اهداف تمام تلاش خود را میکنند

بهبود ارائه خدمات در زمینه وب
پشتیبانی به موقع و مناسب برای راحتی حال مخاطب
کارآفرینی برای جوانان تحصیل کرده
کاهش برخی هزینه‌های بالا و اضافی برای مشتریان
کاهش سردرگمی برای یافتن خدمات متنوع و متمرکز کردن همه خدمات طراحی در یک سایت

خدمات وینک دیزاین شامل سه بخش طراحی گرافیک، راه اندازی سایت و خدمات چاپ میشوند.
در زمینه طراحی گرافیک دریافت سفارشات به صورت کاملا آنلاین صورت میگیرد. به نحوی که با ورود به بخش تعرفه های طراحی میتوانید پلان های موجود را مشاهده کنید و یکی از آنها را انتخاب و مستقیم به مرحله پرداخت آنلاین هدایت شده و پس از تماس همکاران با شما و دریافت اطلاعات کار، سفارشتان را تحویل بگیرید. اما درصورتی که طرح مورد نظر شما در پلان های نبود میتوانید از فرم تعبیه شده درخواست خود برای طراحی محصولات دیگر برای ما ارسال فرمایید. پس از ارسال فرم همکاران ما در اصرع وقت با شما تماس خواهند گرفت و پس از دریافت توضیحات از طرف شما، مدت زمان طراحی و مبلغ پروژه را به شما اعلام میکنند و لینک پرداخت آنلاین و یا شماره حساب را برایتان ارسال مینمایند. پس از پس کردن فرم پرداخت و هدایت به صفحه پرداخت آنلاین و پرداخت کردن کامل وجه پروژه شما توسط یکی از طراحانمان شروع خواهد شد و پس از تکمیل برای شما ارسال میشوند.
در زمینه راه اندازی سایت نیز فرم مخصوص به خود را دارد. در این فرم شما مشخصات وبسایت خود را وارد خواهید کرد و کارشناسان ما پس از بررسی هزینه کار را به شما اعلام میدارند و درصورتی که با مبلغ پروژه موافقت داشتید کار شروع شده و در کمترین زمان به شما تحویل داده خواهد شد.
و اما در زمینه چاپ در بین خدماتی که درمورد چاپ داریم نوع خدمات و نوع چاپ و همچنین جنس های به کار برده در چاپ را انتخاب میکنید و فرم را برای ما ارسال مینمایید. قیمت چاپ به دلیل نوسانات قیمت کاغذ و همچنین ابزارهای چاپ نوسان دارد و به همین دلیل است که به صورت آنلاین هزینه چاپ به شما اعلام نمیگردد و پس از ارسال فرم برای ما کارشناسان با شما تماس گرفته و هزینه چاپ را به شما اعلام میدارند و درصورت تایید مبلغ تصاویر و فایل هایی که باید چاپ شوند از شما دریافت و پس از چاپ محصولات برای شما با روش مدنظر خودتان برای شما ارسال میگردند و گفتنی است که مبلغ پست نیز برعهده خودتان است.

ما وینک دیزاینی ها در تلاش هستیم که نقاط قوت خود را روز به روز افزایش داده و نقاط ضعفمان را با کمک شما کاهش دهیم و همیشه سعی در این بوده و هست تا طی رقابتی سالم برای خدمت رسانی به شما از رقبا پیشه بگیریم.

تیم جوان و متعهد
احترام به مشتری در هر شرایطی
همیشه درحال یادگیری هستیم
اضافه شدن مستمر خدمات جدید به سایت
پشتیبانی 24 ساعته و مشاوره رایگان
about-tour-img-1

به زودی مجوزهای دریافتی سایت در این محل قرار خواهد گرفت...

وینک دیزاین علاوه بر خدمت رسانی از طریق وبسایت، به وسیله رسانه های مختلف نیز سعی در برقراری ارتباط با شما دارد زیرا درکنار شما بودن برای ما لذت بخش است و میتوانیم از شما درس های فراوانی بگیریم.
ما را در شبکه‌های اجتماعی و رسانه های مختلف دنبال کنید تا از مزایایی که برای دنبال کننده هایمان قرار میدهیم بهره‌مند شوید.

Social
5کارمند
28درخواست مشاوره و پشتیبانی
14424ساعت آنلاین
50پروژه

تیم ما را بشناسید

موفقیت ما اتفاقی نیست!

پویا مقدم

پویا مقدم

پشتیبانی و بروز رسانی سایت

فائزه کاویانی راد

فائزه کاویانی راد

گرافیست

کارشناس گرافیک، فارغ التحصیل دانشگاه مائده گرگان. شاگرد اول در مقطع کارشناسی و دارای سابقه کاری در زمینه طراحی (پوستر، جلد کتاب و...) و تصویربرداری در چند برنامه رسمی و عاشق خلاقیت

مهیار مهدوی

مهیار مهدوی

کارشناس فروش و مشاور

لیسانس کامپیوتر شاخه نرم افزار دو سال سابقه در زمینه وب و شش سال سابقه فروش و مسلط بر زبان انگلیسی

مهدیه شربتی

مهدیه شربتی

کارشناس شبکه‌های اجتماعی

دانشجوی کارشناسی، دارای فن بیان بالا و فعال در حوضه طراحی. مسلط بر انواع شبکه‌های اجتماعی و تولید محتوی در آنها.

مصطفی مهدوی

مصطفی مهدوی

مدیر

دانشجو کارشناسی، عاشق تکنولوزی و فناوری اطلاعات و خوندن کتاب، دارای شش سال سابقه طراحی و دو سال سابقه چاپ، سابقه ترجمه در چند سایت خبری همچنین مدیرت دو سایت خبری و راه اندازی سرور و وبسایت از صفر تا صد