طراحی کسب و کار خود را به ما بسپارید !

با وینک دیزاین کسب و کار خود را لوکس کنید ثبت طراحی گرافیکی

طرح مورد نظر خود را پیدا نکردید؟ درخواست خود را برای ما ارسال کنید

ثبت درخواست
پس از ورود به سایت و بخش طراحی گرافیک می‌توانید بر روی طرح مورد نظر خود کلیک کنید و وارد بخش سفارش شوید و پس از تکمیل فرم و پرداخت مبلغ سفارش، منتظر تماس یکی از طراحان ما با خود باشید.
درصورتی که عنوان پروژه مورد نظر شما در لیست نبود با کلیک بر روی گزینه ثبت درخواست، سفارش خود را ثبت می‌کنید و پس از بررسی سفارش، همکاران ما فاکتورتان را در پنل کاربریتان ایجاد می‌کنند و شرایط انجام پروژه را به اطلاع شما خواهند رساند. درصورت تایید و پرداخت شما، پروژه آغاز شده و در مدت زمان تعیین شده برای شما ارسال خواهد شد.
شما همچنین می‌توانید با تماس با شماره‌های درج شده در سایت سفارش خود را ثبت نمایید.
امکان دیگری نیز برای هموطنان در استان‌های گیلان و گلستان فراهم شده است که می‌توانند با تماس با ما و انجام هماهنگی‌های لازم، سفارش خود را در محل کار خود ثبت نمایند. بدون هیچ هزینه و صرف وقت اضافی!
این زمان بستگی به نوع طرح درخواستی شما دارد که از یک الی پنج روز کاری متغییر می‌باشد.
پیش از طراحی هر طرحی یک نمونه ابتدایی از طرح طراحی شده و برای شما ارسال می‌شود تا پس از تایید، طرح نهایی طراحی شود. بنابراین سعی می‌شود طراحی به نحوی صورت گیرد که هیچ‌گاه چنین مشکلی پیش نیاید.
اما درصورتی که از طرح راضی نبودید بسته به نوع پروژه امکان ادیت طرح برای شما وجود خواهد داشت درصورتی که پروژه شما زمان‌بر نباشد امکان یک بار تغییر طرح نیز دارید اما پس از آن دیگر امکان بازگشت وجه و تغییر دوباره طرح وجود ندارد.
وینک دیزاین سفارشات شما را مرحله به مرحله و با توجه به سلیقه شما و هدف کاریتان طراحی می‌کند و در طول انجام پروژه به شما مشاوره‌های متنوعی نیز داده خواهد شد.
تیم طراحی گرافیک وینک دیزاین نیز متشکل از متخصصان این عرصه است و طرح‌ها کاملا اصولی و علمی طراحی خواهند شد.
پس از تکمیل طراحی یا درحین آن، با ارسال تیکت و شرح دادن درخواستتان، فاکتوری جهت پرداخت در پنل کاربریتان ایجاد می‌شود که پس از پرداخت آن، پروژه نهایی مستقیما از بخش طراحی به بخش چاپ منتقل می‌شود. همچنین درصورت وجود محصول چاپی مورد نظر در لیست سرویس‌های ما، می‌توانید مستقیما از آنجا طرح چاپی خود را سفارش داده و تیک «طراحی توسط وینک دیزاین» را بزنید.
تمام فایل‌هایی که برای چاپ و یا هدف پروژه شما نیاز باشد به شما تحویل داده خواهد شد. اما از در اختیار گذاشتن فایل لایه باز طرح معذوریم.

همین امروز ایده خود را عملی کنید !

وینک دیزاین با طراحان و متخصصان خود آماده عملی کردن ایده‌های شما است
به ما اعتماد کنید تا تبلیغاتی با بازخورد بالا داشته باشید

داشتن یک کسب و کار کامل مستلزم ایجاد محیطی شیک و به روز است. امروزه با توجه به پیشرفت صنعت چاپ، اضافه شدن متد جدید به طراحی گرافیک و همچنین طراحی سایت باعث شده تا بتوانید با کمترین هزینه بیشترین بازخورد را از کسب و کار خود داشته باشید. کافیست هدفمند پیش بروید و کارهای خود را به متخصصان مربوطه بسپارید.

عضویت در خبرنامه