با ما به دنیای مجازی قدم بگذارید!

با وینک دیزاین کسب و کار خود را به شبکه جهانی متصل کنید ثبت طراحی سایت

خدمات طراحی وب وینک دیزاین شامل چیست؟

راه اندازی با قالب آماده

 • مناسب کسب و کارهای کوچک
 • خرید و راه اندازی هاست و دامنه
 • انتخاب قالب با سلیقه خودتان
 • ویرایش برخی از بخش‌های قالب

طراحی صفر تا صد سایت

 • مشاوره رایگان برای راه‌اندازی کسب و کار آنلاین
 • ارائه طرح ترسیمی اولیه
 • طراحی گرافیکی طرح
 • شش ماه پشتیبانی رایگان

سئو سازی

 • بسته‌های پیشنهادی متناسب با بودجه شما
 • بهینه سازی کدهای قالب
 • خرید بک‌لینک و تولید محتوی
 • مشاوره برای رسیدن به صفحه اول گوگل

برای ثبت سفارش و ارتباط با ما جهت انجام پروژه کلیک کنید

ثبت درخواست
پس از کلیک بر روی «سفارش طراحی سایت» وارد بخش پنل کاربری می‌شوید. با عضویت در این بخش، می‌توانید فرم ثبت درخواست طراحی را مشاهده کنید.

با پر کردن فرم سفارش و ارائه جزئیات سایت مدنظر خود در این فرم، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت و هزینه نهایی و همچنین مدت زمان انجام پروژه را به اطلاع شما می‌رسانند. درصورت تایید هزینه و زمان انجام پروژه توسط شما، فاکتوری در پنل کاربریتان ایجاد می‌شود که بلافاصله پس از پرداخت هزینه، پروژه شما آغاز و در مدت زمان مشخص شده تحویل داده می‌شود.
این زمان بستگی به گستردگی پروژه شما و اینکه طراحی اختصاصی می‌خواهید یا خیر متغییر است. اما زمان تقریبی معمولا بین 7 تا 30 روز کاری می‌باشد.
درمورد قالب‌های آماده تا زمانی که موارد انتخابی شما از سوی ما خریداری نشده باشند امکان بازگشت وجه وجود دارد. در غیر اینصورت مبلغ هزینه شده کسر و مابقی به حساب شما بازگردانده می‌شود.

درمورد طراحی سایت نیز تا زمان ارائه طرح ترسیمی اولیه می‌توانید درخواست لغو پروژه و بازگشت وجه نمایید. درغیر اینصورت پروژه در هر مرحله‌ای که باشد میزان ضرری که وبسایت متحمل شده از مبلغ کل پروژه کم و مابقی به حساب شما بازگردانده می‌شود.
برخلاف برخی از وبسایت‌های طراحی، وینک دیزاین از ابتدا تا زمان تحویل پروژه شما را درکنار خود دارد و مطابق با نظرهای شما و مرحله به مرحله پیش می‌رود تا مطمئن شود پروژه نهایی دقیقا چیزی باشد که انتظارش را داشتید.

مشاورین ما از ابتدا تا زمان تحویل پروژه درکنار شما هستند!
بله، درصورتی که در فاصله یک ماه قبل، سفارش طراحی سایت داده باشید و هم‌اکنون نیاز به طراحی گرافیک یا محصولات چاپی داشته باشید، وینک دیزاین به پاس قدردانی از شما و با توجه به مبلغ سفارش جدید، کد تخفیفی در اختیار شما قرار می‌دهد که به وسیله آن سفارش خود را با درصدی تخفیف به ثبت برسانید.
بله، پس از تکمیل پروژه، تمام اطلاعات مورد نیاز مانند مشخصات هاست و دامنه جهت تمدید در اختیار شما قرار می‌گیرند.
نگران نباشید! پس از تکمیل پروژه تمامی آموزش‌ها جهت مدیریت سایت و هاست به شما داده خواهد شد و درطول پشتیبانی شش ماهه، می‌توانید تمامی نکات و مسائل وبسایت خود را با ما درمیان بگذارید تا ضمن آموزش، مشکل را نیز برطرف کنیم.

همین امروز ایده خود را عملی کنید !

وینک دیزاین با طراحان و متخصصان خود آماده عملی کردن ایده‌های شما است
به ما اعتماد کنید تا تبلیغاتی با بازخورد بالا داشته باشید

داشتن یک کسب و کار کامل مستلزم ایجاد محیطی شیک و به روز است. امروزه با توجه به پیشرفت صنعت چاپ، اضافه شدن متد جدید به طراحی گرافیک و همچنین طراحی سایت باعث شده تا بتوانید با کمترین هزینه بیشترین بازخورد را از کسب و کار خود داشته باشید. کافیست هدفمند پیش بروید و کارهای خود را به متخصصان مربوطه بسپارید

عضویت در خبرنامه